shtepi me qera 250 mij lek. shtepi me qera 140 mij lek myslym shyri apartamente shtepi me qera te lira ne tirane kamez insitut bathore shtepi me qera ne astir gazoniere 100 mij lek apartment me qera lezhe garsoniere me qera tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne vore gazonjere me qera 100 lek. Jap me qera shtepi (150m prapa Fak. Jap me qera apartament 2+1. Shtepi me qera 250 mij lek dhe apartamente me qera. 89m² tek KaWa në Rrugën C, Mati 1 në Prishtinë. 1 Shtepi me qera Tirane 750 Euro Shtepi me qera. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera ne kamez shtepi me qera kamez bathore shtepi me qera te oxhaku komisariati i policise rrugore garsoniere me qera tirane shtepi me qera 150 mij lek tirane shtepi me qera yzberisht shtepi me qera bosh shtepi me qera 2+1 dhjetori meridian 355 hyrje shtepi me qera 250 apartament me qera yzberisht shtepi me qera …. Apartament me qera , Kompleksi mangalem , ali demi , 250 euro Tirane Shtepi me Qera Data: 04/05/2022 21:50 Post Id: 483872. Oganizimi i pronës është 2 dhoma …. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera tirane 250 garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera tirane shtepi me qera ne astir kodra e diellit shtepi me qera ali dem shtepi me qera vlore shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne laprake shtepi me qera durres shtepi 150 mij lek shtepi me qera. me qera Me qera me qera 200 mij lek Me qera ditore Me qera me qera zogu i zi Me qera me qera 180 Me qera Me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne . 07 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar Lexo detajet. Me ashensor Organizohet: Salloni dhe guzhina te organizuara se bashku 2 dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon Ofrohet. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Qera 2; € 250,00 / Në muaj Qera 1; Lek 15. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera ne kamez shtepi me qera kamez bathore shtepi me qera te oxhaku komisariati i policise rrugore garsoniere me qera tirane shtepi me qera 150 mij lek tirane shtepi me qera yzberisht shtepi me qera bosh shtepi me qera 2+1 dhjetori meridian 355 hyrje shtepi me qera 250 apartament me qera yzberisht shtepi me qera don bosko. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera. Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi Manastirit, T, Qera…. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania apartments for rent in tirana casa italia house for rent durres house for rent apartment complex home for rent tirana rent tirana golden park. Jepet me qera apartamenti 1+1 Kati:3 Siperfaqja:60m2 Mobilimi:Plotesisht e mobiluar Adresa:Rruga Qemal Stafa tek xhamlliku Cmimi:250 mij leke. 25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1. (ka foto) 250 : Shtune, 18 Gusht, 2012: Jepet me qera 1+1 (Mes M. Gjej shtepi me qera apo shtepi ne shitje qe eshte e duhura për ty! Kerko shtepi ne shitje apo apartament me qera ne Tirane, dyqan apo toke kudo ne Shqiperi. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera 250 mij lek,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. me qera 200 mij lek në kategorinë Shtëpi. Shtepi me qera 2+1+2 banjo + ballkone. Kamez/Paskuqan/Babrru, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Kamez/Paskuqan/Babrru", 3. 000,00 / Në muaj Shtoje tek te preferuarat;. 25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1. Shtepi me qera 2+1+2Banjo+Ballkone,250mij Lek/Muaj. Jepet hyrje private 2+1 me qira tek Vilaat Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi. 1+1 , e mobiluar 300 mij lek Tirane Shtepi me Qera Data: Pagesa : 250 Euro: Dhoma|Sallon: 1+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 70. Imobiliare-shtepi 250 mij leke. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera kamez bathore shtepi me qera elbasan gazoniere 100 mij lek shtepi me qera komuna e. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez. JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE MYSLYM SHYR Jepet me qera …. Shtëpi private me qira kati i 2 në Tiranë 2+1+2 500 Euro/muaj. 00 m2 Kati 1 1+0 E Mobiluar 250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+0 E Mobiluar. diellit shtepi me qera don bosko shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera komuna e parisit . SHTEPI ME QERA 250 MIJ LEK. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera 200 mij lek,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera. Cmimi : 300 mij / lek ne muaj Per me shume Cmimi : 250 / € (euro) ne muaj. shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qera ne astir shtepi me qera ne lushnje shtepi me . me qera 180 në kategorinë Apartamente. Shtepi 250 mij leke dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. ofrohet i mobiluar si ne foto, pa tv. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera te lira ne tirane tregu elektrik konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me. Tek rruga 5 Maji jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 45 m2, kati 1, pallat i ri, kondicioner, e mobiluar, orjentimi me djell. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Ne qytetin e Vlores , Lungo Mare jepet shtepi me qira 1+1 me afat te gjat kohor. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 200 mij lek shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht shtepi me qera shkolla e bashkuar shtepi me qera 140 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi me qera 100 mij lek ish fusha e aviacionit shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera 180 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi ne shitje. jepet me qera apartament 2+1 ne vasil shanto (perballe shtepise se ofertave) 90m2 kati 3 banim pallat i ri me ashensor plotesisht i mobiluar dhe i kompletuar me gjithecka organizohet nga: ambjent ndenje ambjent gatimi 2 dhom. Adresa: Ne lagjen Ali Demi, rruga Idris Dollaku, siper burgut te grave, ngjitur me xhamine e Ali Demit. me qera 250 mij lek | Blej dhe Shit në MerrJep. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Kodra e Diellit", 2. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije. jepet me qera apartamenti 1+1 kati:3 siperfaqja:60m2 mobilimi:plotesisht e mobiluar adresa:rruga qemal stafa tek xhamlliku cmimi:250 mij leke. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex home for rent tirana vila for rent tirana albania rent. shyrit dhe Rruges se Kavajes) 20 LEK. Ofrojme shtepi private me qera per familjare, kati i dyte. pran shkolles 9 vjecare 180 mij lek…. Apartament 1+1 me qira tek shkolla Osman Myderizi! Apartamenti pozicionohet ne nje nder zonat me te kerkuara te kryeqytetit dhe ndodhet ne katin e 2-te. Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me …. SHPI ME QERA TE ASTIRI 200 MIJ LEK. Ajo organizohet ne ambientin e gatimit,ambient ngrenie,ambientin e ndenjes, 2 dhoma gjumi, ballkoni dhe tualeti. Imobiliare-shtepi te vogla me qera 50 mij lek. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje qeraje ne. Shtepi Me Qera 250 Mij Lek. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ambientin e gatimit, nje dhome gjumi nje tualet dhe korridor. jepet me qera apartament 2+1 te shkolla e baletit 75m2 kati 4 banim pallat i vjeter (i restauruar) plotesisht i mobiluar organizohet nga: ambjent ndenje ambjent gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet ballkon gjendja e mire cmim. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij lek. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera 200 mij lek,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. png , 627609F3-D55B-4066-AFD6-EA6FF964BD74. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane gazonjere me qera tirane konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne kamez. Jepet me qera 1+1, 250 Euro ne buze te Rruges Teodor Keko (Tek unaza e re, Tirane) (ka foto) 250 € Enjte, 16 Shtator, 2021: Kerkoj apartman me qera per nje muaj (Tirana, Tirane) - Premte, 03 Shtator, 2021. Listim për apartament me qira në Stadiumi, Durrës - qyteti. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 250 mij lek shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres garsoniere me qera tirane shtepi me qera astir kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera 2+1 dhhetori 31 garsoniere me qera qytet studenti kodra e. png , 1AE0B064-9D80-48D2-866C-312EA130E6C0. Njoftimet; Shtëpi në gjithë Shqipërinë; Publikuar: Shk 10 2022 01:43. Jepet me qira super apartament 2+1 te Rruga Jordan Misja. 1 for real estate in albania. Shtepi me qera 250 dhe apartamente me qera. 250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar. Shtepi me qera 250 mij lek dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Me qera në kategorinë All Category. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Me parket Cmimi: 400€ 1 qera/ 2 garanci ID LM 261. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 250 mij lek shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres garsoniere me qera tirane shtepi me qera astir kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera 2+1 dhhetori 31 garsoniere me qera …. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera durres shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje qeraje ne tirane. SHITET APARTAMENT 2+1 TE ALBANO & ROMINA , VLORE. Jepet me qera gasoniere pjeserisht e mobiluar 250 mij lek ne vasil shanto. Shtepi Me Qera Ne Prishtine Real Estate. jepet bosh per ambiente zyrash/biznesi dhe per banim. me qera zogu i zi në kategorinë Vendbanime. Jepet me qira apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 80m² tek Restorant Freskut në Rruga Sotir Caci në Fresk. i mobiluar 2 dhoma gjumi sallon prites me kuzhine. 22 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar Lexo detajet. Shtepi me Qera J*p shtepi me qera 1+1 e mobiluar 250 mi lek rruga mine peza pran rrajonit nr 3 ne qender te tiranes. Shtepi1 1qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Jepet me qera shtepi private 2+1, 140 M2, kati 1, 2 banjo, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, Uje i pijshem 24/h. Vilë me qëra Durrës - qyteti Durrës - qyteti (Qarku Durrës) € 450 / muaj 110 m 2. shtepi me qera 250 mij lek Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta njoftime falas shtepi me . Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje kompleksi te ri te sapo perfunduar Kompleksi Marga. Zona juaj e preferuar per te blere Shtepi ne Tirane. bardhyl farmacia 10 me siperfaqe 70 m2 kati 5 pallat i ri organizohet : sallon guzhine 1dhome gjumi tualete ballk. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 250 mije leke shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera ne kamez shtepi me qera durres shtepi me qera vlore shtepi me qera 20000 lek shtepi me qera vlore per familjare konvikt privat 2+1 dhjetori shtepi me qera vlore 2022 shtepi me qera kamez bathore shpi 100 mij lek vlore shtepi me qera yzberisht shtepi ne shitje tirane 2022. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe është i organizuar në sallonin e ndenjes (të pajisur edhe me kondicioner), ambientin e gatimit, ambjent ngrënie, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkon. Per me shume klikoni link https://lnkd. me parket me dyer e dritare me dopio xham,dhe grila. (ka foto) 800 € Tirane, jap me qira Apartament 1+1 tek Kopeshti Botanik. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 250 mij lek garsoniere me qera 120 mij lek konvikt privat 2+1 dhjetori vajze per ndarje qeraje garsoniere rruga kavajes shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera durres shtepi 150 mij lek garsoniere me qera 100 mij lek fier vajze per ndarje qeraje shtepi me qera yzberisht shtepi me qera porcelan shtepi me qera pa agjensi shtepi me. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera tirane 200 mije leke shtepi me qera 200 mij lek shpi 100 mij lek vlore gazonjere me qera kombinat jepet me qera laprake shtepi me qera liqeni artificial shtepia me qera 100 mij. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane komisariati i policise rrugore garsoniere me qera tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera 150 mij lek tirane shtepi perdhese me qira shtepi me qera yzberisht shtepi me qera 1+1 bosh shtepi me qera 2+1 dhjetori meridian 355 hyrje shtepi me qera 250 apartament me qera. Hapesira e brendshme e apartamentit ndahet ne nje dhome te madhe ndenjje dhe kuzhine gatimi me dalje ne ballkon, dy dhoma …. Ai gjendet ne katin e 2 te nje vile private. Apartament me qera , kompleksi mangalem , ali demi , 250. Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta. 27,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek ndarje qeraje shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje qeraje. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi 150 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera ne astir shtepi me qira jo agjenci shtepi me qera durres shtepi me qera don bosko konvikt privat 2+1 dhjetori garsoniere rruga kavajes garsoniere me qera 100 mij lek shtepi private me qera ne tirane kompleksi turdiu shtepi me qera vlore kodra e diellit shtepi me. Ka siperfaqe 50m2 dhe eshte e investuar per nje jetese komode. Arredim i bere me arkitekt ne menyre moderne. SHTEPI ME QERA 100 MIJ LEK. Listime të ngjashme € 350 / muaj 250 m 2. ! Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 3, 100 m² 400 Euro (Vasil Shanto) ! Okazione - Shtepi me qera 🏡 - Lista me oferta Garsoniere, 1+1, 2+1, 3+1, 🏡 VILA, etj. Tirane, jap me qira Apartament 1+1 tek Kopeshti Botanik. Shtepia eshte 2+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 108m2, ndodhet ne katin e 2. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Shtepi te vogla me qera 50 mij lek dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera. Garsionere me qera , Rruga e dibres , shkolla bajram curri. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera …. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera …. 250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar Kamez/Paskuqan/Babrru, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Kamez/Paskuqan/Babrru", 0. 88 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar Lexo detajet. Jepet Dyqan me qera ne Durres afer ish rajonit Cmimi 250 mij lek ne muaj Tel 0694455666 0693640777. Shtepia eshte 2+1 (e mobiluar) ka siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 6. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Durrës, jap me qira nje super hyrje fantastike kati i 2 afer ures dajlanit prane rruges kryesore jap nje hyrje me qira 2/1 kati 2 e mobiluar bukur cmimi 300 mij lek ne muaj. Jepet me qera Apartament 2+1 te Kompleksi Mangalem (afer Ali Demit) Kati 0 banim Pallat i ri Plotesisht i mobiluar Organizohet nga: Ambjent ndenje Ambjent gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet Gjendja shum e mire Cmimi 350 € Per me shume detaje lidhur me pronen na kontaktoni +. me qera 250 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ali . Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Shtepi me Qera ne Tirane zona (Astiri/Unaza e re/Teodor Keko). €250; SHITET URGJENT Banesa me Sip. png , DC093118-F5FF-4574-9AB4-2745B39E4D06. Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane. Apartament me qëra, 100m², 250€. Në DES Real Estate do të gjeni shtëpi me qera, shtëpi në shitje dhe prona të tjera për përdorime si ambiente biznesi dhe më gjerë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 250 mij lek me qera,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. apartament 3+1 per qira tek kompleksi panorama! organizohet ne sonxhorno dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkone. Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar, Vila L Astir (Astir, Tirane) (ka foto) 400 € Premte, 15 Tetor, 2021: Qender, jepet me qera duplex 2+1+2 poste parkimi (qender, Tirane) (ka foto) 1,100 € Merkure, 06 Tetor, 2021: Shtepi private 2+1 me qira , shkoder (Shkoder, Shkoder) (ka foto) 250 €. Apartament 1+1 me qera te xhamlliku, 250 mij leke. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera ne astir garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera durres shtepi me qera 200 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek kompleksi magnet shtepi me qera prane vila l pallati me shigjeta 1+1 me qera don bosko shtepi me qera ali dem. te varri i bomit, jepet me qira apartament 1+1, siperfaqja 55 m2, kati i 4 ne pallat ekzistues. Apartamenti gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Shtepi me qera 200 lek dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. 09 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar Lexo detajet. 8,512 likes · 28 talking about this. Me qera në kategorinë Vendbanime. (ka foto) 350 € Enjte, 23 Gusht, 2012: Tirane, jap me qira Apartament 1+1, te Komuna e Parisit, afer Kristal Center. Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane; 1 95 m; Rruga Dibres; € 250. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, al. Garsoniere me qera 100 mij lek dhe apartamente me qera. Tirane,Me Qera Apart-kati parë, tip2+1+Verand, sip100m², Qera 350 €/muaj, me 1-vend parkim, në Shtëpi 2-Kate me bodrum, në rr. , 250 mije leke Tirane Shtepi me Qera Data: 04/05/2022 21:50 Post Id: 483850. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me. pran shkolles 9 vjecare 180 mij lek. Apartament/banese me qera 2+1. Apartament 2+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepi me qera 100 mij lek dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. 1 Shtepi me qera Tirane 1,500 Euro Shtepi me qera Tirane 30,000 Leke Shtepi me qera Tirane 700 Euro. English; Qera 2; € 250,00 / Në muaj Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; Me qera ELB, Qera 1; Lek 15. Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Shtepi me Qera ne Tirane zona. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 200 lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me …. jepet me qera apartamenti 1+1 apartamen per zyra dhe per banim. 1+1+ballkon - ASTIR - 250 mij lek muaji Tirane Shtepi me Qera Data: 28/04/2022 08:51 Post Id: 480824 D27FDE98-85CE-43FA-9B24-1E488930F3DC. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 140 m2, si dhe sipërfaqe e jashtme 150 m2. Shihni fotot, vendndodhjen e pronës në hartë dhe detajet e kontaktit të agjentit real estate ose vet pronarit. Shtepi me qera ne tiran 150 mij lek and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera 150 mij leke . 88 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar Lexo detajet. Kamez/Paskuqan/Babrru, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Kamez/Paskuqan/Babrru", 4. me qera në kategorinë Apartamente. Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15%. png , 8C4E807A-67B0-47EF-9EBF-43690C437DA5. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne zonen e Saukut, prane rruges kryesore. japim shtepi me qera 1+1 te mobiluar 250 mij lek ne muaj ku perfshihet drita dhe uje ambjentet e shtepise survejohen 24ore nga kamerat e sigurise ju faleminderit. 05 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar. Real Estate-shtepi me qera ne tiran 150 mij lek. Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 700 Euro (Rr. Sep 21, 2020 - Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Durrës, jap me qira nje super hyrje fantastike kati i 2 afer ures dajlanit prane rruges kryesore Na kontaktoni Postoni një lajmerim Regjistrohu Identifikohu. Real Estate Details: Ofrohet me qira banesa ne lagjjen "Ulpiana" €200; Leshohet Banesa me qira ne Fushe Kosove. Demi, te Banka Credins/ ish-markatën A. jepet apartament me qera 1+1 ka nje siperfaqe prej 60 m2 e organizuar ne : • dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualet e mobiluar ne kushte komode kati 1,vile private adresa: rruga jordan misja,500 m larg ng. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me . Shpi me qera te astiri 200 mij lek and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Apartament me qera 2+1 te restorant Durresi, Qera. 35 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 40 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar Lexo detajet. Organizohet ne 1 sallon ndenje ,2 dhoma gjumi ,tualet ,ballkon. Me qera ditore në kategorinë Shtëpi. Rezidenciale; Komerciale; Toka; Ndërtime të reja; Prona nuk është më e disponueshme. 1 1 shtepi me qera 200 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me . Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira garsoniere me qera tirane shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera . jepet me qera apartament 2+1 te kompleksi mangalem (afer ali demit) kati 0 banim pallat i ri plotesisht i mobiluar organizohet nga: ambjent ndenje ambjent gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet gjendja shum e mire cmimi 350 €. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera ne shkoder me 100 mij lek,kategori,ose vendndodhje,MerrJep. 0685311014 prites me kuzhine. Jepet me qera Apartament 2+1+2 banjo Siperfaqe 94m2 Adresa: rruga selaudin zorba Kati 5. 19 Shk 18:31 shtepi me qera 100 mij lek në kategorinë Apartamente. Shtepia eshte 1+0 (e mobiluar) ka siperfaqe 42m2, ndodhet ne katin e 7. Ka nje siperfaqe 100 m2 te brendshem, e organizuar sallon, kuzhine, 2 dhoma …. 000,00 / Në muaj Shtoje tek te preferuarat; Shto në listën e krahasimit; Me qera. Jepet me qera garsoniere, 45 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, Preferohen cift. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera 250 mij lek shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera ali dem 1+1 kmy yzberisht spitali amerikan 3 shtepi me qera vlore shtepi me qera tirane pallatet e verdha shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera 150 mije lek banesa me qera tirane apartamente me qera fier shptepi me qera 1 mujore. Shtëpi me qira: Durrës - qyteti - Indomio. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje,. Data: 23/03/2022 12:40 Post ID: 61718 Lexime 155. Shtepi me qera 250 mij lek. Lapraka; Don Bosko; Zogu i Zi; 21 Dhjetori. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë . Shtepi me Qira, Tirana (2022). Tirane, jepet me qera apartament 3+1+BLK Kati 9, 120 m² 800 Euro (Sheshi Willson , Gjimnazi Petro Nini)Last Post ByShpia24Shiko ProfilinListo të gjithë titujtMesazh privatListo të gjitha njoftimetVisit Homepage03. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha paisjet elektro-shtepiake. Kontaktoni ne numrat e telefonit 00306971615031. Mjekesise) : 20,000 LEK: Shtune, 25 Gusht, 2012: Tirane, jap me qira Apartament 3+1 tek Kopeshti Botanik. Shtepi me Qera ne Tirane zona (Brryli). Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik shtepi me qera te lira ne tirane konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera tirane shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera pa agjensi shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke garsoniere me qera 100 mij. Shtepi 150 mij lek dhe apartamente me qera. Qerashitje is a premium website for real estate where modern aesthetics are combined with tasteful simplicity. Prona-shtepi me qera 250 mij lek.